Do przeglądu pracy

Cukiernik w naszej piekarni w Löbau

W najbliższym możliwym terminie poszukujemy osoby na stanowisko cukiernika do naszej piekarni w Löbau

Twój profil:

  • posiadasz wykształcenie cukiernicze lub znajomość branży cukierniczej
  • posiadasz umiejętność pracy w zespole
  • z doświadczenia wiesz, że pieczenie sprawia przyjemność tylko wówczas, gdy jest się w nie w pełni zaangażowanym
  • jesteś wyczulony na punkcie wysokiej jakości
  • jesteś uprzejmy i otwarty
  • jesteś odpowiedzialny, elastyczny i wytrwały
  • lubisz kreatywny rodzaj pracy

Zakres obowiązków:

  • ubijanie mas i kremów
  • produkcja ciast owocowych
  • produkcja ciast i tortów śmietanowych oraz kremówek i tortów z kremem
  • produkcja lodów spożywczych
  • wykonywanie tortów wg. indywidualnych życzeń klienta
  • tworzenie wypieków sezonowych np. ciast Bożonarodzeniowych
  • sprzątanie i czyszczenie zgodnie z wymogami higieniczno-sanitarnymi

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rodzinnym przedsiębiorstwie z tradycjami
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
  • do 40% zniżki pracowniczej w wysokości 50%
  • dodatek za niedziele i święta
  • punktualną wypłatę wynagrodzenia
  • zakładowe ubezpieczenie emerytalne
  • wszechstronny, zróżnicowany zakres obowiązków
  • pracę przez pięć dni w tygodniu
  • godziny pracy od pon. do piąt. od 6:00 do 14:30 i niedziele od 17:00 do 1:00
  • możliwości awansu i dalszego rozwoju

Jeśli chcesz stać się częścią naszego zespołu, prosimy Cię o wysłanie nam kompletnej i przekonującej dokumentacji zgłoszeniowej na adres:

Bäckerei und Konditorei Schwerdtner GmbH
z. Hd. Marko Burkhardt
Breitscheidstr. 36
02708 Löbau

Tel.: 03585/ 21 81 0 20

lub drogą mailową pod adres:
bewerbung@baeckerei-schwerdtner.de

lub bezpośrednio przez naszą